O nas

DevelopMe Sp. z o.o. to zespół ekspertów z rynku nieruchomości o kompleksowym, kilkunastoletnim, doskonale uzupełniającym się doświadczeniu. Realizujemy projekty bardzo zróżnicowane – zarówno geograficznie, jak i pod względem skali projektu czy grupy docelowej odbiorców. Elastycznie dostosowujemy zakres naszych usług do potrzeb i oczekiwań naszego Klienta. Każdy projekt jest dogłębnie analizowany, a działania szyte są „na miarę” – jak u najlepszego krawca. Podczas współpracy traktujemy dewelopera jako naszego partnera. Zajmujemy się wszystkim od początku do końca, doradzamy w wyborze najlepszych i najbardziej efektywnych rozwiązań na każdym etapie realizacji projektu oraz umożliwiamy naszym Klientom bez wysiłku realizować założone cele biznesowe. Jesteśmy gotowi uczestniczyć w procesie realizacji inwestycji od momentu wybrania gruntu pod projekt deweloperski aż po odbiór lokali. Nasz Partner nie musi zatrudniać pracowników, otwierać biura, koordynować pracy innych firm – wszystkie te zadania bierzemy na siebie.


Poznaj zespół

Nasza oferta

Jesteśmy elastyczni – z proponowanych usług Deweloper może wybrać odpowiadający mu zakres, dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Sprawdź


Wysyłając wiadomość oświadczasz, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z zasadami zapisanymi w Polityce Prywatności.

DevelopMe

DevelopMe Sp. z o.o.
ul. Młynarska 8/12, II p.
Brain Embassy – Adgar PDT Wola
01-194 Warszawa
biuro@dvme.pl